Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53346
Назва: Методичні вказівки щодо забезпечення самостійної роботи з дисципліни "Управлінський аудит"
Автори: Мардус, Наталія Юріївна
Ключові слова: методичні вказівки; економіка; фінанси; підприємництво; аудиторські послуги
Дата публікації: 2020
Бібліографічний опис: Методичні вказівки щодо забезпечення самостійної роботи з дисципліни "Управлінський аудит" [Електронний ресурс] : для студентів першого (бакалавр.) рівня вищ. освіти спец. 071 "Облік і оподаткування" / уклад. Н. Ю. Мардус ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. –Харків, 2020. – 20 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53346.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки щодо забезпечення самостійної роботи з дисципліни "Управлінський аудит" сприяють освоєнню студентами денної і заочної форми навчання складної та змістовної інформації дисципліни, основи теорії організації управлінського аудиту, систему організації її на підприємствах України, організації та методології проведення контролю в Україні з використанням національних і міжнародних стандартів (норм) аудиту і відіграє особливо важливу роль у формуванні комплексу знань та вмінь спеціалістів бухгалтерського обліку та аудиту. Зміст завдань, що надано у методичних вказівках, побудовано зі збереженням принципу взаємозв'язку теоретичного обґрунтування і практичного застосування знань щодо досліджуваної дисципліни. Особлива увага приділена організації та контролю при прийнятті рішень щодо формування стану управлінського аудиту та організації бухгалтерського обліку та бізнесу в цілому.
ORCID: orcid.org/0000-0001-8551-1544
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53346
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Бізнес-аналітики, обліку і готельно-ресторанної справи"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2020_Upravlinskyi.pdf396,18 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.