Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53427
Title: Impact of the internet and computer games on pathological behaviour among children and teenagers
Other Titles: Вплив інтернету і комп'ютерних ігор на патологічну поведінку дітей і підлітків
Authors: Kopsztejn, Maria
Keywords: pathology; aggression; addiction; cyberbullying; патологія; агресія; залежність; кібербулінг
Issue Date: 2010
Publisher: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Citation: Kopsztejn M. Impact of the internet and computer games on pathological behaviour among children and teenagers / M. Kopsztejn // Теорія і практика управління соціальними системами: філософія, психологія, педагогіка, соціологія. – 2010. – № 4. – 10 c.
Abstract: Розвиток мультимедіа і розширення доступу до них є причиною того, що комп'ютери й Інтернет стають невід'ємною частиною нашого сучасного життя. Можливість пошуку нової інформації, розширення знань і інтересів з використанням Інтернету так само, як швидкий і легкий доступ до миттєвого контакту з людьми, що живуть у найвіддаленіших куточках світу, є основними причинами, чому молоді люди проводять все більше часу перед екраном комп'ютера. Переваги, пов'язані з використанням Інтернету, як для приватного, так і професійного життя, безпрецедентні. На жаль, деякі нові небезпеки також пов'язані з цим новим середовищем, що особливо небезпечно для розвитку дитячої особи і моделі поведінки, яка формується в процесі дорослішання. Це може стати причиною ескалації патологічного явища, відомого як соціальна патологія. Найбільш поширеними її формами є: залежність від комп'ютерних ігор і Інтернету, традиційні форми агресії, викликані жорстокими повідомленнями ЗМІ, і електронні агресії. Самою проблемною поведінкою, проте, є кібербулінг, який набуває великого поширення серед користувачів Інтернету і результати якого можуть мати руйнівні наслідки для його жертв.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53427
Appears in Collections:Кафедра "Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
TPUSS_2010_4_Kopsztejn_Impact of the internet.pdf205,29 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.