Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53916
Title: Журнал "СХІД" – 10 років в інформаційному просторі України
Authors: Білецький, Володимир Стефанович
Keywords: наукові видання; читацька аудиторія; формування української еліти
Issue Date: 2005
Publisher: Український культурологічний центр
Citation: Білецький В. С. Журнал "СХІД" – 10 років в інформаційному просторі України / В. С. Білецький // СХІД. – 2005. – № 3 (69). – 3 с.
Abstract: Аналітично-інформаційний журнал "Схід" виник в час і в умовах відродження української державності в 90-х роках ХХ ст. Саме в цей період і значною мірою до сьогодні країні гостро бракувало і бракує лідерів, масштаб мислення і дій яких відповідав би масштабу задач, які стоять перед країною, народом, нацією. Бракувало і бракує лідерів сучасного штибу на різних щаблях нашого суспільства - від лідерів національного рівня з якостями і чеснотами, яких потребує сучасний етап розвитку світового співтовариства: демократизмом, добропорядністю, відданістю ідеалам відкритого суспільства, уміння в своїх рішеннях органічно поєднувати інтереси національної держави і континенту, всього світу, до високопрофесійних і водночас порядних лідерів-спеціалістів на більш нижчих щаблях - у різних галузях науки і практики, місцевої влади, бізнесу, політики тощо.
ORCID: orcid.org/0000-0003-2936-9680
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53916
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
SKHID_2005_3_Biletskyi_Zhurnal.pdf441,29 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.