Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54317
Title: Організація аудиторних занять з дисципліни "Біохімія фізичної культури і спорту" в ігровій формі для студентів спеціальності "Фізична культура і спорт"
Other Titles: Organization of classroom lessons on the subject "Biochemistry of physical culture and sports" in the form of games for students of the specialty "Physical culture and sports"
Authors: Білоус, Олеся Валеріївна
Войда (Алпатова), Алла Анатоліївна
Гасан, Юлія Миколаївна
Keywords: монографія; комп'ютерні технології; навчальний процес; командні ігри; мотивація
Issue Date: 2021
Publisher: Publishing House WSZiA, Poland
Citation: Білоус О. В. Організація аудиторних занять з дисципліни "Біохімія фізичної культури і спорту" в ігровій формі для студентів спеціальності "Фізична культура і спорт" / О. В. Білоус, А. А. Войда, Ю. М. Гасан // Educational processes management: development in reform context : monograph / ed.: O. Tryfonova [et al.]. – Opole : WSZiA, 2021. – P. 159-167.
Abstract: На даному етапі розвитку суспільства та інформаційних технологій необхідно впроваджувати в організацію освітнього процесу у закладах вищої освіти заняття в ігровій формі. Аудиторні заняття в ігровій формі є актуальними, так як зараз студент йде до вищого навчального закладу не тільки за інформацією зі спеціальності, а й за емоціями.
ORCID: orcid.org/ 0000-0003-3226-6455
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54317
Appears in Collections:Кафедра "Фізичне виховання"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bilous_Orhanizatsiia_2021.pdf259,41 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.