Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54551
Title: Спортивні ігри як засіб соціалізації студентів, формування емоційно-вольових якостей та протидії гаджет-залежності
Authors: Натарова, Вікторія Вікторівна
Натаров, Володимир Олександрович
Недбайло, Ірина Анатоліївна
Keywords: девіантна поведінка; фізична культура; психічні розлади; електронні пристрої; інтернет
Issue Date: 2019
Publisher: Харківська державна академія фізичної культури
Citation: Натарова В. В. Спортивні ігри як засіб соціалізації студентів, формування емоційно-вольових якостей та протидії гаджет-залежності / В. В. Натарова, В. О. Натаров, І. А. Недбайло // Проблеми і перспективи розвитку спортивних ігор і одноборств у вищих навчальних закладах : матеріали 15-ї Міжнар. наук. конф., 8–9 лютого 2019 р. Т. 2. Спортивні ігри / гол. ред. І. П. Помещикова. – Харків : ХДАФК, 2019. – С. 45-50.
Abstract: Сучасні студенти усе більш піддані епідемії ХХІ століття – гаджет-залежності, і однієї з її різновидів – залежності від соціальних мереж. Цей вид девіантної поведінки викликає цілий спектр відхилень у фізичному й психічному розвитку студентів, які негативно позначаються, як на навчальній адаптації, так і на їхньому здоров’ї в майбутньому. При втраті контролю над своєю поведінкою в молодому віці, ця залежність веде до порушення соціалізації, не сформованості емоційно-вольової сфери, розладу психіки (стреси, неврози, депресії, суїциди), не говорячи вже про порушення фізичного здоров'я цих "жертв цивілізації". Автори статті пропонують використовувати спортивні ігри (зокрема, волейбол), як засіб попередження формування девіантної поведінки, що успішно формує рефлексію, емоційно-вольові якості, веде до соціалізації молоді у суспільстві.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54551
Appears in Collections:Кафедра "Фізичне виховання"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Natarova_Sportyvni_ihry_2019.pdf592,91 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.