Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54573
Title: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Технологія сировини косметичних виробництв"
Authors: Жирнова, Світлана Вікторівна
Овсяннікова, Тетяна Олександрівна
Чаплигіна, Олена Миколаївна
Keywords: методичні вказівки; хімічні речовини; видобування ефірних олій; пресування; дистиляція; поверхнево-активні речовини; гелеутворювачі; синтетичні консерванти
Issue Date: 2021
Publisher: ФЛП Черняк Л. О.
Citation: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Технологія сировини косметичних виробництв" : для студентів спец. 161 "Хімічні технології та інженерія" / уклад.: С. В. Жирнова, Т. О. Овсяннікова, О. М. Чаплигіна ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Черняк Л. О., 2021. – 35 с.
Abstract: Асортимент косметичних товарів дуже різноманітний за функціональним призначенням. Для їх приготування використовуються різні компоненти як природного, так і синтетичного походження. При підборі сировини, для складання рецептури, їх зразки досліджуються на відповідність встановленим вимогам за фізико-хімічними властивостями і вмістом різних забруднень. Сировину для косметичних товарів поділяють на основну і допоміжну. На споживчому ринку України за обсягами продажу парфумерія і косметика, на сьогодні, посідають четверте місце. Вони є предметами повсякденного користування, і мають стійкий попит. Без професійних знань щодо споживних властивостей, асортименту, особливостей визначення якості, безпечності, зберігання, розпізнавання маркування парфумерно-косметичних товарів неможливо забезпечити процес їх просування, збуту, прогнозувати формування попиту; проводити маркетингові дослідження в пошуках якісних, конкурентноспроможних товарів. Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Технологія сировини косметичних виробництв" розроблено у відповідності до навчального плану і робочої програми. Для полегшення сприйняття матеріалу перед кожною роботою є коротка теоретична частина, яка містить необхідні відомості для осмисленого виконання лабораторних робіт. До виконання лабораторної роботи допускаються студенти після проходження інструктажу з техніки безпеки. Підготовленість студента до виконання лабораторної роботи визначає викладач за результатами співбесіди та за наявністю оформленого лабораторного журналу. Студент повинен показати знання теоретичних основ процесів і методики виконання лабораторної роботи. Після виконання роботи студент зобов’язаний показати викладачу одержані продукти та оформлені в лабораторному журналі результати і розрахунки. Виконана і оформлена лабораторна робота після захисту оцінюється викладачем.
ORCID: orcid.org/ 0000-0003-4916-7189
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54573
Appears in Collections:Кафедра "Органічний синтез та фармацевтичні технології"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Tekhnolohiia_syrovyny.pdf885,58 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.