Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54633
Title: Дослідження методів порівняльного підходу до вартісного оцінювання об'єктів інтелектуальної власності
Authors: Свіщова, Наталія Сергіївна
Перерва, Петро Григорович
Keywords: інтелектуальна власність; вартісна оцінка; порівняльний підхід; промислові підприємства
Issue Date: 2021
Citation: Свіщова Н. С. Дослідження методів порівняльного підходу до вартісного оцінювання об'єктів інтелектуальної власності [Електронний ресурс] / Н. С. Свіщова, П. Г. Перерва // Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри : матеріали 9-ї Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності, 24 вересня 2021 р. / ред. кол.: О. П. Орлюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. – Електрон. текст. дані. – Київ, 2021. – С. 326-333. – URL: https://drive.google.com/file/d/1IP1DKakA9dD0usglVUl74edvGWXBB9fv/view, вільний (дата звернення 27.10.2021 р.).
Abstract: Доведено, що порівняльний (ринковий) підхід заснований на тому, що суб'єкти здійснюють операції купівлі-продажу за аналогією, тобто, ґрунтуючись на інформації про аналогічні угоди мали місце в минулому. Цей метод включає збір даних про ринок продажів і пропозицій по об'єктах, схожих з оцінюваним.
ORCID: orcid.org/0000-0002-6256-9329
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/54633
Appears in Collections:Кафедра "Економіка бізнесу і міжнародні економічні відносини"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Svishchova_Doslidzhennia_metodiv_2021.pdf528,63 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.