Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55067
Title: Електромагнітний привід
Authors: Клименко, Борис Володимирович
Вировець, Сергій Валерійович
Форкун, Яна Борисівна
Keywords: патент; корисна модель; електротехніка; вакуумні вимикачі; магнітні системи; сердечники; електричні апарати
Issue Date: 2006
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Пат. на корисну модель 15210 Україна, МПК (2006) H01H 33/42 H01F 7/00. Електромагнітний привід / Клименко Б. В., Вировець С. В., Форкун Я. Б. ; власник Клименко Б. В. (Україна). – № u 200512664 ; заявл. 27.12.2005 ; опубл. 15.06.2006, Бюл. № 6. – 5 с. : іл.
Abstract: Електромагнітний привід, що містить коаксіально розташовані котушку, кільцеподібний корпус, сердечник з циліндричним виступом, що виконаний з магнітом'якого матеріалу, а також фланець, причому котушка, сердечник і фланець виконані з циліндричними отворами, а сердечник і корпус мають плоскі торці, що паралельні один одному і перпендикулярні осі приводу, який відрізняється тим, що корпус виконаний з магнітом'якого матеріалу, один з торців корпусу і торець сердечника з боку кільцеподібного виступу сполучені один з одним за допомогою фланця, в отворах сердечника і фланця розташований немагнітний шток, який виконаний з можливістю осьового переміщення, шток сполучений з якорем дископодібної форми з діаметром, що перевищує внутрішній діаметр корпусу і має принаймні один плоский торець, що розташований навпроти торців сердечника і корпусу, протилежних торцям, що сполучені фланцем, котушка розташована в просторі між частиною сердечника з меншим діаметром і корпусом, а принаймні один постійний магніт, який намагнічений у радіальному напрямі, розташований між корпусом і кільцеподібним виступом сердечника, причому осьовий розмір виступу сердечника перевершує осьовий розмір постійного магніту. Електромагнітний привід за п. 1, який відрізняється тим, що корпус, сердечник і фланець виконані у вигляді однієї деталі.
ORCID: orcid.org/0000-0002-1944-0677
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55067
Appears in Collections:Кафедра "Електричні апарати"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2006_Klymenko_Patent_15210.pdf173,99 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.