Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55310
Title: Датчик вмісту кристалогідратів в рухомій газоподібній суміші
Authors: Фик, Михайло Ілліч
Keywords: патент; винахід; хвильовий резонатор; частотні характеристики; тисковирівнююча камера; мембрана; перепускний клапан
Issue Date: 2003
Publisher: ТОВ "Міжнародний науковий комітет"
Citation: Пат. на винахід 57961 Україна, 7GO1N22/O4. Датчик вмісту кристалогідратів в рухомій газоподібній суміші / Фик М. І. ; власник Фик М. І. (Україна). – № 2002032501 ; заявл. 29 03 2002 ; опубл. 15 07 2003, Бюл. № 7. – 3 с.
Abstract: Датчик вмісту кристалогідратів в рухомій газоподібній суміші, що містить два об'ємних хвильових резонатори, генератор хитних частот, високочастотну вимірювальну ЛІНІЮ, мікроконтролерний аналізатор частотних характеристик резонаторів та кріплення до продуктопроводу, принцип виміру якого заснований на ЗМІНІ діелектричних характеристик суміші у вимірювальному об'ємному резонаторі, що є проточним щодо даної суміші, у порівнянні з герметичним зразковим об'ємним резонатором, який відрізняється тим, що додатково установлена тисковирівнююча камера з мембраною і перепускними клапанами, СІТКОВІ роздільники у газопроточних і очисних вікнах вимірювального об'ємного хвильового резонатора, виконано термосиметричне встановлення об'ємних камер-резонаторів і розміри резонаторів обрано згідно з діапазоном максимального поглинання електромагнітних хвиль пдратуючими компонентами вологої газоподібної суміші.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55310
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2003_Fyk_Patent_57961.pdf159,17 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.