Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55359
Title: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсів "Технології растрування" та "Теорія кольору". Частина 2. Підготовка до друку
Authors: Азаренков, Володимир Ілліч
Keywords: методичні вказівки; кольорові ілюстрації; друкарські фарби; лініатура; частотномодульоване растрування; растрові зображення; комп'ютерні технології
Issue Date: 2021
Citation: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсів "Технології растрування" та "Теорія кольору" [Електронний ресурс] : для студентів спец. 186 "Видавництво і поліграфія". Ч. 2. Підготовка до друку / уклад. В. І. Азаренков ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 80 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55359.
Abstract: Метою освоєння дисципліни є вивчення розділу "Технології поліграфії", в якому вирішується проблема приведення оригінальної зображувальної інформації до вигляду, придатного для поліграфічного відтворення. Через те, що в кожній точці аркуша можна нанести фарбу або не наносити її, кожне графічне зображення для друку має бути перетворено в сукупність точок. Ці точки, зливаючись на відстані, створюють відчуття колірних переходів. Основним напрямком обробки зображень є власне репродукування – перетворення зображувальних оригіналів в такі проміжні образи (числові масиви, фотоформи, друковані форми і т. д.), параметри яких забезпечують найкращу якість ілюстрацій в накладі. Цей напрямок співзвучний із завданням оптимального кодування, або усунення надмірності інформації, які забезпечують її передачу з найменшими втратами по каналу зв’язку із заданою пропускною спроможністю і рівнем шумів.
ORCID: orcid.org/0000-0001-6305-4944
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55359
Appears in Collections:Кафедра "Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Tekhnolohii_rastruvannia.pdf2,34 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.