Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55393
Title: Розвиток креативності фахівців з управління проєктами
Authors: Пономарьов, Олександр Семенович
Гринченко, Марина Анатоліївна
Лобач, Олена Володимирівна
Черемський, Максим Петрович
Keywords: навчально-методичний посібник; брейн-стормінг; управлінська діяльність; філософські аспекти творчості; психологічні аспекти творчості; адекватна поведінка; менеджмент
Issue Date: 2020
Publisher: ТОВ "Смугаста типографія"
Citation: Розвиток креативності фахівців з управління проєктами : навч.-метод. посібник / О. С. Пономарьов [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Смугаста типографія , 2020. – 52 с.
Abstract: Проаналізовано сутність феномену креативності та його природа. Розкрито сенс творчої діяльності та її значення в діяльності фахівців з управління проєктами. Розглянуто проблеми розвитку та реалізації творчого потенціалу лідера. Наведено основні шляхи, способи і засоби розвитку креативних здібностей учасників командної діяльності. Розглянуто доцільні моделі поведінки керівника з позицій творчості. Визначено роль лідера у формуванні творчої атмосфери в процесі діяльності з управління проєктами. Для студентів магістерської освітньо-професійної програми "Управління проєктами у сфері інформаційних технологій" та для керівників-практиків, які прагнуть стати лідерами.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55393
Appears in Collections:Кафедра "Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна"
Кафедра "Стратегічне управління"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2020_Ponomarov_Rozvytok_kreatyvnosti.pdf508,75 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.