Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55466
Назва: Методичні вказівки до лабораторної роботи "Основи роботи в середовищі Jupyter Notebook"
Автори: Коваленко, Світлана Миколаївна
Коваленко, Сергій Володимирович
Шматко, Олександр Віталійович
Ключові слова: методичні вказівки; інформаційні технології; програмне забезпечення; алгоритм Евкліда; мультимедійні дані
Дата публікації: 2021
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до лабораторної роботи "Основи роботи в середовищі Jupyter Notebook" з курсу "Обробка даних Python" [Електронний ресурс] : для студентів спец. 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 124 Системний аналіз, 126 Інформаційні системи і технології / уклад.: С. М. Коваленко, С. В. Коваленко, О. В. Шматко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 28 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55466.
Короткий огляд (реферат): Jupyter Notebook – неймовірно потужний інструмент для інтерактивної розробки та подання проектів в області наук про дані. Це зручний інструмент для створення аналітичних звітів, що дозволяє одночасно зберігати разом код, формули, зображення, коментарі, результати і графіки. Блокнот (notebook) представляє код і результат його виведення в єдиному документі, який об’єднує візуалізацію, розмічений текст, математичні рівняння та інші мультимедійні дані. Цей інтуїтивно зрозумілий робочий процес сприяє ітеративній і швидкій розробці, що робить ноутбуки все більш популярним вибором для подання даних і їх аналізу. Мета: отримати навички у встановленні, налаштуванні та основах роботи з Jupyter Notebook.
ORCID: orcid.org/0000-0002-2426-900X
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55466
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління ім. А. В. Дабагяна"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2021_Jupyter_Notebook.pdf1,46 MBAdobe PDFВідкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.