Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55638
Title: Інтелектуальна власність
Authors: Попова, Лілія Миколаївна
Хромов, Анатолій Володимирович
Шуба, Ірина Володимирівна
Keywords: підручник; франчайзинг; авторські права; торговельні марки; доменне ім'я; суміжні права; винаходи
Issue Date: 2021
Publisher: ФОП Федорко М. Ю.
Citation: Попова Л. М. Інтелектуальна власність : підручник / Л. М. Попопова, А. В. Хромов, І. В. Шуба ; Харків. нац. ун-т буд-ва та архітектури. – Харків : Федорко М. Ю., 2021. – 262 с.
Abstract: Підручник присвячений сучасному розвитку об’єктів та елементів системи охорони, захисту та управління правами на результати інтелектуальної діяльності. У підручнику розкрито роль і значимість розвитку інтелектуальної творчої діяльності та комерціалізації її результатів для ефективного функціонування і розвитку суб’єктів господарювання та держави в цілому. Підручник доповнено рисунками, схемами та прикладами, що дозволить підвищити ефективність сприйняття матеріалу та сформувати у читача послідовну систему знань в сфері інтелектуальної власності. У додатках наведено зразки типових договорів щодо розпорядження майновими правами на об’єкти інтелектуальної власності, приклади охоронних документів на об’єкти інтелектуальної власності. Підручник призначений для здобувачів вищої освіти, курсантів, науковців, викладачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів, працівників органів державного управління та місцевого самоврядування, підприємців та інших осіб, які цікавляться питаннями інтелектуальної власності.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55638
ISBN: 978-617-7664-74-0
Appears in Collections:Кафедра "Інформатика та інтелектуальна власність"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2021_Popova_Intelektualna_vlasnist.pdf6,87 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.