Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55659
Название: Гальванічні покриття тернарними сплавами заліза: формування, властивості
Авторы: Єрмоленко, Ірина Юріївна
Ведь, Марина Віталіївна
Каракуркчі, Ганна Володимирівна
Сахненко, Микола Дмитрович
Ключевые слова: монографія; електролітичні сплави; електроосадження; метали тріади феруму; катодні процеси; кінетика; співосадження; цитратні електроліти
Дата публикации: 2019
Издательство: ФОП Бровін О. В.
Библиографическое описание: Гальванічні покриття тернарними сплавами заліза: формування, властивості : монографія / І. Ю. Єрмоленко [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Бровін О. В., 2019. – 247 с. : іл.
Краткий осмотр (реферат): Монографія містить аналіз науково-технічної інформації та результати власних досліджень авторів з формування багатокомпонентних електролітичних сплавів на основі заліза. Розглянуто іонні рівноваги у розчинах цитратних електролітів за наявності вольфраматів та молібдатів; визначено кінетику електродних реакцій за участю різних форм феруму (III), кобальту та гетероядерних комплексів; проаналізовано вплив режимів електролізу на елементний і фазовий склад, морфологію та функціональні властивості (каталітичні, магнітні, мікротвердість, корозійну стійкість) покриттів; запропоновано принципіальні технології електроосадження тернарних сплавів заліза та кобальту з вольфрамом і / або молібденом, що враховують варіативність механізмів формування. Монографія розрахована на фахівців в області хімічних технологий, а також викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55659
ISBN: 978-617-7738-53-3
Располагается в коллекциях:Кафедра "Загальна та неорганічна хімія"
Кафедра "Фізичної хімії"
Публікації співробітників (ВІТВ НТУ "ХПІ")

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Monograph_2019_Iermolenko_Halvanichni_pokryttia.pdf8,47 MBAdobe PDFОткрыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.