Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55685
Назва: Методичні вказівки до практичних занять з курсу "Контроль якості у виробництві фармацевтичних препаратів"
Автори: Овсяннікова, Тетяна Олександрівна
Анан'єва, Валерія Вікторівна
Петров, Сергій Олександрович
Ключові слова: методичні вказівки; лікарські препарати; аналіз розчину глюкози; хімічні реакції; аналіз квіток ромашки; аналіз розчину натрію хлориду; аналіз розчину водню пероксиду
Дата публікації: 2021
Видавництво: ТОВ "Планета – Прінт"
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до практичних занять з курсу "Контроль якості у виробництві фармацевтичних препаратів" : для студентів спец. 226 "Фармація, промислова фармація" / уклад.: Т. О. Овсяннікова, В. В. Анан'єва, С. О. Петров ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Планета – Прінт, 2021. – 57 с.
Короткий огляд (реферат): Основною метою аналізу лікарських речовин є контроль якості препаратів на їх відповідність вимогам діючої нормативно-технічної документації. Фармакопейний аналіз лікарських препаратів включає в себе оцінку якості за багатьма показниками. Зокрема, встановлення справжності лікарського засобу, аналіз чистоти, визначення вмісту діючої речовини або інгредієнтів, що входять до складу лікарського засобу. На основі одержаних даних дослідник робить висновок про відповідність лікарського засобу вимогам нормативної документації і таким чином вирішує питання про можливість його використання у медичній практиці. Методичні вказівки призначені для виконання практичних занять з дисципліни "Контроль якості у виробництві фармацевтичних препаратів" і можуть бути використані також при оцінці якості фармацевтичних препаратів у практичній діяльності. У методичних вказівках наведені опис загальних методів оцінювання якості лікарських засобів у відповідності з вимогами Державної фармакопеї України (ДФУ) та іншої нормативно-технічної документації (НТД), затвердженої Міністерством охорони здоров’я України та методик проведення контролю якості препаратів неорганічної та органічної природи, природної сировини. Методики аналізу, наведені у вказівках, охоплюють індивідуальні лікарські засоби синтетичного, а також рослинного походження та різноманітні лікарські форми (сухі та рідкі форми, мазі). Методичні вказівки до практичних занять включають: ціль роботи, обладнання і реактиви, хід роботи, який включає методики проведення дослідів, рівняння реакцій, формули розрахунків, довідковий матеріал, висновки про якість препарату, контрольні питання. Виконання завдань методичних вказівок до практичних занять з дисципліни "Контроль якості у виробництві фармацевтичних препаратів" сприятиме поглибленому засвоєнню теоретичного матеріалу та формуванню експериментальних вмінь самостійної роботи з аналізу лікарських препаратів.
ORCID: orcid.org/0000-0003-4916-7189
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/55685
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Органічний синтез та фармацевтичні технології"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2021_Kontrol.pdf1,32 MBAdobe PDFВідкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.