Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56093
Title: Методичні вказівки до практичних занять по курсу "Міжнародна співпраця та грантрайтинг в екології"
Authors: Тихомирова, Тетяна Сергіївна
Філенко, Олеся Миколаївна
Шестопалов, Олексій Валерійович
Гетта, Оксана Сергіївна
Keywords: методичні вказівки; командні тренінги; екологічні гранти; англомовна лексика; соціальний капітал; SWOT-аналіз
Issue Date: 2021
Citation: Методичні вказівки до практичних занять по курсу "Міжнародна співпраця та грантрайтинг в екології" [Електронний ресурс] : для студентів спец. 101 "Екологія" всіх форм навчання, в тому числі іноземних студентів / уклад.: Т. С. Тихомирова [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 53 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56093.
Abstract: Дані методичні вказівки призначені для виконання практичних робіт та розрахункового завдання з курсу "Міжнародна співпраця та грантрайтинг в екології". Під час виконання практичних робіт студенти оволодіють вмінням командної роботи, навчаться визначати роль кожного учасника у команді, познайомляться з методами прийняття рішень у команді, навчаться проводити SWOT-аналіз грантової заявки, опанують здатність управляти стратегічним розвитком команди в процесі здійснення професійної діяльності у сфері екології, охорони довкілля та збалансованого природокористування, навчаться складати кошторис грантової заявки та розділяти джерела фінансування. Також наведені основні терміни англійською мовою та їх тлумачення, які є корисними при заповненні грантових заявок. У методичних вказівках розглянуті цілі практичних занять, наведено теоретичний матеріал. Також наведено приклад виконання завдань та перелік індивідуальних завдань. Запропоновані індивідуальні завдання мають практичне значення та спираються на досвід авторів у заповненні грантових заявок.
ORCID: orcid.org/0000-0002-0277-6633
orcid.org/0000-0001-6268-8638
orcid.org/0000-0002-1762-6953
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56093
Appears in Collections:Кафедра "Хімічна техніка та промислова екологія"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Mizhnarodna_spivpratsia.PDF1,03 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.