Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56565
Title: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи на тему: "Проект установки зневоднення та знесолення нафти"
Authors: Григоров, Андрій Борисович
Сінкевич, Ірина Валеріївна
Мардупенко, Олексій Олександрович
Keywords: методичні вказівки; правила оформлення; зневоднення нафти; нафтові емульсії; дисперсність; деемульгатори
Issue Date: 2022
Citation: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи на тему: "Проект установки зневоднення та знесолення нафти" [Електронний ресурс] : для студентів денної та заочної форм навчання освітнього ступеня "бакалавр" спец. 161 "Хімічні технології та інженерія" / уклад.: А. Б. Григоров, І. В. Сінкевич, О. О. Мардупенко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2022. – 36 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56565.
Abstract: Методичні вказівки призначені для надання студентам необхідної допомоги у належній підготовці та виконанні випускної кваліфікаційної роботи бакалавра з хімічної технології. У методичних вказівках детально наведено основні вимоги до змісту і структури випускної кваліфікаційної роботи з хімічної технології у цілому та теоретичні основи, технологічна схема, розрахунок основного обладнання установки зневоднення та знесолення нафти. Призначені для бакалаврів спеціальності "Хімічні технології та інженерія".
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56565
Appears in Collections:Кафедра "Технологія переробки нафти, газу та твердого палива"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2022_Proekt_ustanovky.pdf817,25 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.