Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56566
Title: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи на тему: "Проект установки очищення природного газу від кислих компонентів"
Authors: Григоров, Андрій Борисович
Сінкевич, Ірина Валеріївна
Мардупенко, Олексій Олександрович
Keywords: методичні вказівки; дипломна робота; очистка газу; хімічні домішки; абсорбційна очистка; гідравлічний опір
Issue Date: 2022
Citation: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи на тему: "Проект установки очищення природного газу від кислих компонентів" [Електронний ресурс] : для студентів денної та заочної форм навчання освітнього ступеня "бакалавр" спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" / уклад.: А. Б. Григоров, І. В. Сінкевич, О. О. Мардупенко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2022. – 35 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56566.
Abstract: Методичні вказівки призначені для надання студентам необхідної допомоги у належній підготовці та виконанні випускної кваліфікаційної роботи бакалавра з хімічної технології. У методичних вказівках детально наведено основні вимоги до змісту і структури випускної кваліфікаційної роботи з хімічної технології у цілому та теоретичні основи, технологічна схема, розрахунок основного обладнання установки очищення природного газу від кислих компонентів. Призначені для бакалаврів спеціальності "Хімічні технології та інженерія".
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56566
Appears in Collections:Кафедра "Технологія переробки нафти, газу та твердого палива"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2022_Proekt_ustanovky_ochyshchennia.pdf841,01 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.