Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56879
Title: Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи "Контроль шорсткості поверхні" з дисциплін "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання", "Метрологія і стандартизація", "Метрологія, сандартизація і сертифікація", "Метрологія, стандартизація, сертифікація і акредитація", "Метрологічне забезпечення якості", "Сертифікація і метрологічне забезпечення якості", "Метрологія і основи вимірювань"
Authors: Козакова, Наталія Віталіївна
Keywords: методичні вказівки; лабораторна робота; шорсткість поверхні; базова лінія; западина профілю
Issue Date: 2022
Citation: Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи "Контроль шорсткості поверхні" з дисциплін "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання", "Метрологія і стандартизація", "Метрологія, сандартизація і сертифікація", "Метрологія, стандартизація, сертифікація і акредитація", "Метрологічне забезпечення якості", "Сертифікація і метрологічне забезпечення якості", "Метрологія і основи вимірювань" [Електронний ресурс] / уклад. Н. В. Козакова ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2022. – 23 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56879.
Abstract: Точність вигтовлення виробів визначається комплексом показників, одним з яких, є шорсткість поверхонь. Шорсткість – це сукупність нерівностей поверхні з відносно малими кроками, які утворюються при її обробці. Метою роботи є практичне ознайомлення з методами контролю шорсткості поверхні та параметрами шорсткості.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/56879
Appears in Collections:Кафедра "Інтегровані технології машинобудування ім. М. Ф. Семка"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_Kontrol_shorstkosti_poverkhni_2022.pdf643,21 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.