Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57123
Title: Методичні вказівки до виконання практичної роботи "Безпечна експлуатація посудин під тиском на підприємствах та організаціях" з курсу "Устаткування і проектування інженерних систем по забезпеченню професійної і промислової безпеки"
Authors: Райко, Валентина Федорівна
Ільїнська, Ольга Ігорівна
Семенов, Євгеній Олександрович
Keywords: методичні вказівки; практична робота; експлуатаційна документація; безпечна експлуатація балонів; аварії; посудини під тиском
Issue Date: 2022
Citation: Методичні вказівки до виконання практичної роботи "Безпечна експлуатація посудин під тиском на підприємствах та організаціях" з курсу "Устаткування і проектування інженерних систем по забезпеченню професійної і промислової безпеки" [Електронний ресурс] : для студентів спец. 263 "Цивільна безпека", освітня програма "Охорона праці" денної і заочної форми навчання / уклад.: В. Ф. Райко, О. І. Ільїнська, Є. О. Семенов ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2022. – 32 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57123.
Abstract: Методичні вказівки призначено для виконання практичної роботи з курсу «Устаткування і проектування інженерних систем по забезпеченню професійної і промислової безпеки», що вивчається на першому курсі другого (магістерського) рівня підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітня програма «Охорона праці».
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57123
Appears in Collections:Кафедра "Безпека праці та навколишнього середовища"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2022_Bezpechna_ekspluatatsiia.pdf852,01 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.