Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57123
Назва: Методичні вказівки до виконання практичної роботи "Безпечна експлуатація посудин під тиском на підприємствах та організаціях" з курсу "Устаткування і проектування інженерних систем по забезпеченню професійної і промислової безпеки"
Автори: Райко, Валентина Федорівна
Ільїнська, Ольга Ігорівна
Семенов, Євгеній Олександрович
Ключові слова: методичні вказівки; практична робота; експлуатаційна документація; безпечна експлуатація балонів; аварії; посудини під тиском
Дата публікації: 2022
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до виконання практичної роботи "Безпечна експлуатація посудин під тиском на підприємствах та організаціях" з курсу "Устаткування і проектування інженерних систем по забезпеченню професійної і промислової безпеки" [Електронний ресурс] : для студентів спец. 263 "Цивільна безпека", освітня програма "Охорона праці" денної і заочної форми навчання / уклад.: В. Ф. Райко, О. І. Ільїнська, Є. О. Семенов ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2022. – 32 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57123.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки призначено для виконання практичної роботи з курсу «Устаткування і проектування інженерних систем по забезпеченню професійної і промислової безпеки», що вивчається на першому курсі другого (магістерського) рівня підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітня програма «Охорона праці».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57123
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Безпека праці та навколишнього середовища"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2022_Bezpechna_ekspluatatsiia.pdf852,01 kBAdobe PDFВідкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.