Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57150
Title: Релейний захист. Комплексні контрольні тести
Authors: Баженов, Володимир Миколайович
Одєгов, М. М.
Keywords: навчально-методичний посібник; електрична енергія; сучасні технології; трансформатори; струм
Issue Date: 2018
Publisher: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Citation: Баженов В. М. Релейний захист. Комплексні контрольні тести : навч.-метод. посібник для підготовки до комп'ютерного тестування / В. М. Баженов, М. М. Одєгов ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2018. – 100 с.
Abstract: Комплексні контрольні тести для самостійної роботи і діагностики знань студентів з дисципліни "Релейний захист" містять 30 варіантів завдань з 10 питаннями в кожному. У першій частині тестових завдань розглядаються питання вибору розрахункового місця короткого замикання і зон дії захистів, помилок в схемах з'єднання вимірювальних органів та при виборі характеристик захистів, вибору умов розрахунку уставок, впливу каскадного дії захистів на ліквідацію пошкодження ін. Друга частина тестових завдань – це питання вибору видів і уставок захистів основних елементів електроенергетичної системи, функціонування принципових електричних схем захистів та ін. Самостійна робота студента полягає в тому, що виконуючи контрольні тести, він може перевіряти власні знання за таблицями правильних відповідей. Призначено для використання студентами електротехнічних, електроенергетичних і електромеханічних спеціальностей при самостійній підготовці до комп'ютерного тестування по курсу "Релейний захист".
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57150
ISBN: 978-617-7587-28-5
Appears in Collections:Кафедра "Автоматизація та кібербезпека енергосистем"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2018_Bazhenov_Releinyi_zakhyst.pdf1,73 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.