Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57196
Title: Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Релейний захист"
Authors: Баженов, Володимир Миколайович
Одєгов, М. М.
Keywords: методичні вказівки; електроустановки; електрична енергія; трансформатори; коефіцієнт чутливості; напруга
Issue Date: 2005
Citation: Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Релейний захист" [Електронний ресурс] : для студентів ден. та заоч. форм навчання спец. 7.092201 "Електричні системи й комплекси транспортних засобів" / уклад.: В. М. Баженов, М. М. Одєгов ; Укр. держ. акад. залізн. транспорту. – Електрон. текст. дані. – Харків, 2005. – 49 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57196.
Abstract: Метою розрахунків захистів електроустановок електроенергетичних систем є вибір принципів, пристроїв і визначення параметрів уставок, що забезпечують спрацьовування при внутрішніх ушкодженнях і з витримкою часу для захистів з відносною селективністю - при зовнішніх ушкодженнях (додатково), а також неспрацьовування при відсутності ушкоджень і для захистів з використанням принципу абсолютної селективності - при зовнішньому ушкодженні. Релейний захист призначається для відключення усіх видів ушкоджень об'єкта захисту з мінімальним доцільним часом.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57196
Appears in Collections:Кафедра "Автоматизація та кібербезпека енергосистем"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2005_Releinyi_zakhyst.pdf833,68 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.