Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57215
Title: Методичні вказівки до контрольної роботи "Розрахунок міцністних характеристик кріпільних елементів фланцевих з'єднань"
Authors: Себко, Вадим Вадимович
Пироженко, Євгенія Володимирівна
Баранова, Антоніна Олегівна
Бабенко, Володимир Миколайович
Репко, Каліф Юрійович
Keywords: методичні вказівки; хімічне виробництво; харчове виробництво; монтажні роботи; напруження; мембранний запобіжний пристрій; ремонт
Issue Date: 2021
Publisher: ТОВ "Друкарня Мадрид"
Citation: Методичні вказівки до контрольної роботи "Розрахунок міцністних характеристик кріпільних елементів фланцевих з'єднань" з дисципліни "Монтаж, експлуатація та ремонт машин" : для студентів спец. 133 "Галузеве машинобудування", спеціалізацій: "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів", "Обладнання переробних і харчових виробництв" / уклад.: В. В. Себко [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Друкарня Мадрид, 2021. – 32 с.
Abstract: Дана робота має двадцять варіантів завдань та розрахована на одну групу студентів. Ці варіанти допоможуть студентам в процесі міцністних розрахунків параметрів болтів та шпилек фланцевих з'єднань, а саме визначити діаметр різьблення болтів, навантаження на болти (або шпильки) фланцевого з'єднання, температурне навантаження у болтах (шпильках), загальне навантаження на болти (шпильки), найбільше навантаження, яке сприймається кріпильною деталлю та на основі розрахунків у відповідності із запропонованою методикою зробити вибір кріпильних елементів фланцевих з'єднань (в бік болтів або шпилек) з урахуванням міцністних та температурних показників, отриманих в результаті наведеної методики розрахунків. Методичні вказівки також містять тестові завдання для проведення проміжного контролю знань з дисципліни "Монтаж, експлуатація та ремонт машин". Найважливішим значенням розв’язку цих питань є можливість щодо визначення, проектування та конструювання параметрів кріпильних елементів обладнання, визначення розмірів кріпильних елементів обладнання виходячи з умов їх міцності, жорсткості, вібростійкості, а також знаходження раціональних режимів експлуатації з'єднувальних елементів з урахуванням впливу характеристик середовища апарата на деталі та вузли обладнання, все це потрібно знати та використовувати студентам під час практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Монтаж, експлуатація та ремонт машин".
ORCID: orcid.org/0000-0002-3561-6281
orcid.org/0000-0002-6298-8670
orcid.org/0000-0002-1079-7856
orcid.org/0000-0002-9244-2660
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57215
Appears in Collections:Кафедра "Хімічна техніка та промислова екологія"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Rozrakhunok.pdf850,73 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.