Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57264
Назва: Методичні підходи до технолого-економічної оцінки інтелектуально-інноваційних технологій
Автори: Маслак, Марія Володимирівна
Перерва, Петро Григорович
Ключові слова: інтелектуальна власність; інноваційні технології; трансфер; комерціалізація; ефективність; промислові підприємства
Дата публікації: 2022
Бібліографічний опис: Маслак М. В. Методичні підходи до технолого-економічної оцінки інтелектуально-інноваційних технологій [Електронний ресурс] / М. В. Маслак, П. Г. Перерва // Створення, охорона, захист і комерціалізація об'єктів права інтелектуальної власності : матеріали 5-ї Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю, 26 квітня 2022 р. : ел.зб. / упоряд.: В. С. Парненко ; Нац. техн. ун-т України "КПІ ім. Ігоря Сікорського". – Електрон. текст. дані. – Київ, 2022. – С. 271-276. – URL: https://drive.google.com/file/d/1c_9RhQuVD-_rxIJ0uUa1D7Y0eSX7i6Rh/view, вільний (дата звернення 15.06.2022 р.).
Короткий огляд (реферат): Метою проведеного дослідження було виявлення майбутніх інноваційних технологій та їх значення для України. Істотним критерієм відбору було те, що інноваційні технології вже самі по собі в багатьох випадках досягають високої актуальності та популярності на ринку в середньостроковій перспективі, в якій розглядаються технології, які вже в цей час представлені на ринку і мають значний комерційний потенціал зростання. Після вибору ряду технологій з майбутніх досліджень та інших джерел, які були в основному актуальні за відповідними критеріями, вони оцінювалися більш точно за технологічними, виробничими, ринковими та економічними критеріями.
ORCID: orcid.org/0000-0002-6256-9329
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57264
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Економіка бізнесу і міжнародні економічні відносини"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Maslak_Metodychni_pidkhody_2022.pdf294 kBAdobe PDFВідкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.