Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57306
Title: Формування системи комплаєнс-безпеки сталого інноваційного розвитку промислових підприємств
Authors: Кобєлєва, Тетяна Олександрівна
Keywords: монографія; комплаєнс-програма; корупція; шахрайство; закон; корпоративна відповідальність
Issue Date: 2021
Publisher: ТОВ "Аграр Медіа Груп"
Citation: Кобєлєва Т. О. Формування системи комплаєнс-безпеки сталого інноваційного розвитку промислових підприємств / Т. О. Кобєлєва // Управління інноваційною діяльністю: теорія і практика : кол. монографія / заг. ред. О. Д. Витвицька. – Київ : Аграр Медіа Груп, 2021. – Розд. 3.4. – С. 273-285.
Abstract: Проведені дослідження дають підстави зробити висновок про те, що в інноваційній сфері промислових підприємств є низка важливих проблем, пов’язаних з наявністю на підприємствах проявів корупції, шахрайства, нечесного ведення підприємницько-комерційної діяльності. Для вирішення задачі боротьби з цими проявами пропонується впровадити в практику роботи промислових підприємств комплаєнс-програми, в рамках яких здійснювати постійний комплаєнс-контроль за ходом виконання виробничих та комерційних завдань в сфері інноваційної діяльності та ефективної протидії проявам нечесності, шахрайства та корупційних проявів.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57306
Appears in Collections:Кафедра "Економіка бізнесу і міжнародні економічні відносини"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kobielieva_Formuvannia_systemy_2021.pdf1,31 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.