Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57439
Название: Правова охорона сторінок в соціальних мережах
Авторы: Приходько, Єлізавета Геннадіївна
Кобєлєва, Тетяна Олександрівна
Ключевые слова: інтелектуальна власність; правова охорона; використання; ефективність; соціальні мережі
Дата публикации: 2021
Библиографическое описание: Приходько Є. Г. Правова охорона сторінок в соціальних мережах [Електронний ресурс] / Є. Г. Приходько, Т. О. Кобєлєва // Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри : матеріали 9-ї Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності, 24 вересня 2021 р. / ред. кол.: О. П. Орлюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. – Електрон. текст. дані. – Київ, 2021. – С. 293-297. – URL: https://drive.google.com/file/d/1IP1DKakA9dD0usglVUl74edvGWXBB9fv/view, вільний (дата звернення 24.06.2022 р.).
Краткий осмотр (реферат): Доведено, що аккаунт в будь-якій соціальній мережі розглядається як специфічний цифровий об’єкт права інтелектуальної власності. Правове регулювання відносин, пов’язаних з аккаунтами та їх наповненням (контентом), складають норми внутрішніх правил та умов користування соціальними мережами, права інтелектуальної власності, майнові права тощо. Українське законодавство не є достатньо підготовленим для врегулювання правопорушень, пов’язаних з користуванням соціальними мережами, аккаунтами та потребує удосконалень на законодавчому та виконавчому рівнях.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57439
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економіка бізнесу і міжнародні економічні відносини"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Prykhodko_Pravova_okhorona_2021.pdf391,43 kBAdobe PDFОткрыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.