Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/575
Title: Соціометрична популярність й інтелект дівчаток та хлопчиків очима вчителя молодших класів
Authors: Гімаєва, Юлія Азгатівна
Keywords: популярність; шкільний вік; інтелектуальний розвиток
Issue Date: 2012
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Гімаєва Ю. А. Соціометрична популярність й інтелект дівчаток та хлопчиків очима вчителя молодших класів / Ю. А. Гімаєва // Теорія і практика управління соціальними системами: філософія, психологія, педагогіка, соціологія. – 2012. - № 4. - С. 23-31.
Abstract: Стаття присвячена питанню сприйняття вчителем молодшокласників - дівча­ток і хлопчиків - в аспекті їх розумового розвитку і популярності серед однолітків. Очікування й оцінки з боку вчителя можуть залежати від статі дитини. Змістом роботи є аналіз кореляційних зв'язків між соціометричним статусом, об'єктивними оцінками розвитку інтелекту дівчаток і хлопчиків та оцінками їх розумового розвитку, поведінкових, емоційних, вольових та інших проявів самими вчителями в 1-му, 2-му та 3-му класах. Виокремлено факторні структури оцінок і зв'язку, що характеризують як дітей вцілому, так і окремо дівчат і хлопців.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/575
Appears in Collections:Кафедра "Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
TIPUSS_2012_4_Gimaeva_Sotsiometrychna populyarnist.pdf172,62 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.