Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57508
Название: Інтелектуальні технології реформуванням вищої школи в Польщі на основі діджиталізації
Авторы: Сікорська, Малгажата
Перерва, Петро Григорович
Ключевые слова: вища школа; цифрова економіка; університети; інтелектуальна власність
Дата публикации: 2022
Издательство: ТОВ "НВП "Інтерсервіс"
Библиографическое описание: Сікорська М. Інтелектуальні технології реформуванням вищої школи в Польщі на основі діджиталізації / М. Сікорська, П. Г. Перерва // Цифрова трансформація та цифрова економіка в умовах воєнного стану: аспекти інтелектуальної власності : зб. матеріалів 5-ї Всеукр. наук.-практ. конф. з проблем економіки інтелектуальної власності, 27 травня 2022 р. / Наук.-дослід. ін-т інтелектуальної власності НАПрН України. – Київ : Інтерсервіс, 2022. – С. 193-198.
Краткий осмотр (реферат): Доведено, що галузь вищої освіти Польщі на протязі останніх десяти-двадцяти років, зазнала радикальних змін, але при цьому не зупинилася на певноу етапі свого розвитку, а продовжує розробляти та впроваджувати нові реформи. При цьому постійно також виступає важливим об’єктом для дослідження освітянами-науковцями, впроваджуючи інтелектуальні технології та процеси діджиталізації начального процесу.
ORCID: orcid.org/0000-0002-6256-9329
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57508
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економіка бізнесу і міжнародні економічні відносини"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Sikorska_Intelektualni_tekhnolohii_2022.pdf79,89 kBAdobe PDFОткрыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.