Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57649
Название: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи "Проект магістрального трубопроводу нафтобази"
Авторы: Григоров, Андрій Борисович
Тульська, Альона Геннадіївна
Ключевые слова: методичні вказівки; класифікація трубопроводів; сталеві труби; підвіски; опорні конструкції; підбір насосно-силового обладнання
Дата публикации: 2022
Издательство: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
Библиографическое описание: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи "Проект магістрального трубопроводу нафтобази" : для студентів ден. та заоч. форм навчання освіт. ступеня "бакалавр" спец. 161 "Хімічні технології та інженерія" / А. Б. Григоров, А. Г. Тульська ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2022. – 38 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки призначені для надання студентам необхідної допомоги у належній підготовці та виконанні випускної кваліфікаційної роботи бакалавра з хімічної технології. У методичних вказівках детально наведено основні вимоги до змісту і структури випускної кваліфікаційної роботи з хімічної технології у цілому та класифікація, призначення та склад магістрального трубопроводу нафтобази. Призначені для бакалаврів спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія".
ORCID: orcid.org/0000-0001-5370-7016
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/57649
Располагается в коллекциях:Кафедра "Технологія переробки нафти, газу та твердого палива"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2022_Proekt_mahistralnoho_truboprovodu.pdf1,32 MBAdobe PDFОткрыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.