Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5766
Title: Деякі теореми про виробничі функції від двох змінних зі змінними коефіцієнтами еластичності та їх застосування
Authors: Артюх, М. В.
Литвин, О. М.
Keywords: моделювання; економіка; дивідіріальні рівняння
Issue Date: 2012
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Артюх М. В. Деякі теореми про виробничі функції від двох змінних зі змінними коефіцієнтами еластичності та їх застосування / М. В. Артюх, О. М. Литвин // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Математичне моделювання в техніці та технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2012. – № 2. – С. 23-29.
Abstract: Пропонуються формулювання і доведення теорем про виробничі функції від двох змінних, частинні коефіцієнти еластичності яких є функціями однієї або двох змінних. Наведено приклад виробничої функції, що пов’язана з управлінням урожайністю овочів в залежності від вологості ґрунту та концентрації добрив.
In this paper the formulation and the proof of theorems of production functions from two variables is offered, particular which factors of elasticity are functions of one or two variables. The example of production function which is connected with management of productivity of vegetables depending on humidity of a ground and concentration of fertilizers is offered.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5766
Appears in Collections:Вісник № 02

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2012_2_Artiukh_Deiaki_teoremy.pdf327,85 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.