Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5805
Title: Дилатації випадкових полів
Authors: Назиров, Заріф Фятіхович
Черемська, Надія Валентинівна
Keywords: лінійні перетворення; класи випадкових полів; дискретне випадкове поле
Issue Date: 2012
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Назиров З. Ф. Дилатації випадкових полів / З. Ф. Назиров, Н. В. Черемська // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Математичне моделювання в техніці та технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2012. – № 2. – С. 172-179.
Abstract: Розглянуто лінійні перетворення деяких класів випадкових полів. Отримано відповідні необхідні та достатні умови в термінах кореляційних функцій для того, щоб перетворене поле належало тому чи іншому класу. У статті розглядалися лінійні перетворення над двопараметричними послідовностями у гільбертовому просторі, які будуються за початковим дискретним випадковим полем.
The article deals with linear transformations of certain classes of random fields. Necessary and sufficient conditions in terms of correlation function to convert the field belonged to a particular class. The article deals with two-parameter sequence of linear transformations in Hilbert space, which are constructed from a given discrete random field.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5805
Appears in Collections:Вісник № 02
Кафедра "Вища математика"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2012_2_Nazyrov_Dylatatsii.pdf338,38 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.