Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/58093
Title: Українська культура
Authors: Маліков, Василь Володимирович
Міщенко, Марина Миколаївна
Keywords: практикум; стародавня культура; Середньовіччя; український Ренесанс; Новий час; сучасна українська культура; Слобідська Україна
Issue Date: 2021
Citation: Українська культура [Електронний ресурс] : практикум для студентів усіх спец. : у 2 ч. Ч. 2 / уклад.: В. В. Маліков, М. М. Міщенко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 124 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/58093.
Abstract: Практикум «Українська культура» розрахований для студентів усіх спеціальностей, що вивчають дисципліну «Історія та культура України». Практичні завдання поділені на три блоки – це завдання для домашньої підготовки до семінарів, завдання для аудиторної роботи та тестова база для самоперевірки своїх знань і підготовки до поточного контролю. Завдання подаються у відповідності до тем модулю «Українська культура» курсу «Історія та культура України» і в них пропонуються фрагменти із оригінальних давніх текстів, наукових досліджень та художньої літератури відомих діячів української й закордонної культури.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/58093
Appears in Collections:Кафедра українознавства, культурології та історії науки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2021_Ukrainska_kultura_Ch_2.pdf1,48 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.