Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7172
Title: Розв’язання деяких нескінченновимірних нелінійних задач розбиття множини споживачів на сфери обслуговування підприємствами
Authors: Сазонова, М. С.
Keywords: розташування підприємств; оптимальне розбиття множин; сфери людської діяльності; споживач; витрати на виробництво продукції; доставка продукції; infinite-dimensional problems; consumers partition into the service sector; enterprises arrangement; optimal set partition
Issue Date: 2013
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Сазонова М. С. Розв’язання деяких нескінченновимірних нелінійних задач розбиття множини споживачів на сфери обслуговування підприємствами / М. С. Сазонова // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2013. – № 38 (1011). – С. 104-109.
Abstract: Розглядаються нескінченновимірні задачі розбиття множини споживачів деякої однорідної продукції, розподілених в цій області із заданою щільністю, на сфери обслуговування підприємствами, що виготовляють однорідну продукцію, із метою мінімізації нелінійного функціоналу сумарних витрат на виробництво та доставку продукції споживачу. Пропонується їх розв’язання методами, розробленими автором для нескінченновимірних нелінійних задач розташування підприємств
Some infinite-dimensional nonlinear problems of partition of the set of a homogeneous product consumers, which are distributed in this area a given density, into the enterprises service sector of companies that make similar goods, in order to minimize non-linear functional of the total costs of production and delivery of products to the consumer. Some methods, developed by the author for the infinite-dimensional nonlinear problems of facility location, are applied for their solution
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7172
Appears in Collections:Вісник № 38

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2013_38_Sazonova_Rozviazannia.pdf478,01 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.