Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7765
Название: Оптимізаційні методи і моделі в економіці і менеджменті
Авторы: Скворчевський, Олександр Євгенович
Ключевые слова: оптимізація; програмування лінійне; програмування нелінійне; програмування дискретне; моделювання
Дата публикации: 2014
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Скворчевський О. Є. Оптимізаційні методи і моделі в економіці і менеджменті : текст лекцій курсу "Економіко-математичні методи та моделі" / О. Є. Скворчевський ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2014. – 76 с.
Краткий осмотр (реферат): Текст лекцій «Оптимізаційні методи і моделі в економіці і менеджменті» містить лекції за основними розділами відповідного циклу з курсу "Економіко-математичні методи і моделі". У виданні висвітлені основні теми даного курсу. При підготовці тексту лекцій використовувались провідні вітчизняні та зарубіжні підручники, а також наукові публікації автора. Призначено для студентів, що навчаються за спеціальностями економічного та менеджерського профілю, викладачів та інженерно-технічних працівників ВНЗ, спеціалістів.
ORCID: orcid.org/0000-0002-4572-7305
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7765
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економіка бізнесу і міжнародні економічні відносини"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2014_Skvorchevskyi_Optymizatsiini.pdf1,63 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.