Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7765
Назва: Оптимізаційні методи і моделі в економіці і менеджменті
Автори: Скворчевський, Олександр Євгенович
Ключові слова: оптимізація; програмування лінійне; програмування нелінійне; програмування дискретне; моделювання
Дата публікації: 2014
Видавництво: НТУ "ХПІ"
Бібліографічний опис: Скворчевський О. Є. Оптимізаційні методи і моделі в економіці і менеджменті : текст лекцій курсу "Економіко-математичні методи та моделі" / О. Є. Скворчевський ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2014. – 76 с.
Короткий огляд (реферат): Текст лекцій «Оптимізаційні методи і моделі в економіці і менеджменті» містить лекції за основними розділами відповідного циклу з курсу "Економіко-математичні методи і моделі". У виданні висвітлені основні теми даного курсу. При підготовці тексту лекцій використовувались провідні вітчизняні та зарубіжні підручники, а також наукові публікації автора. Призначено для студентів, що навчаються за спеціальностями економічного та менеджерського профілю, викладачів та інженерно-технічних працівників ВНЗ, спеціалістів.
ORCID: orcid.org/0000-0002-4572-7305
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7765
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Економіка бізнесу і міжнародні економічні відносини"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2014_Skvorchevskyi_Optymizatsiini.pdf1,63 MBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.