Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8052
Название: Електричні та магнітні пристрої, електричні аксесуари, електричні установки. Терміни, тлумачення, коментарі
Авторы: Клименко, Борис Володимирович
Ключевые слова: контакт керування; коротке замикання; кабель; ізоляція; запобіжник; електроніка; електромагнетизм; датчик; двигун; резистор
Дата публикации: 2009
Издательство: Вид-во "Точка"
Библиографическое описание: Клименко Б. В. Електричні та магнітні пристрої, електричні аксесуари, електричні установки. Терміни, тлумачення, коментарі : навч. посібник / Б. В. Клименко. – Харків : Точка, 2009. – 272 с.
Краткий осмотр (реферат): В основу посібника покладені терміни та визначення, що стосуються електричних та магнітних пристроїв, електричних аксесуарів, електричних установок з Міжнародного електротехнічного словника (International Electro-technical Vocabulary – IEV). Терміни та визначення наводяться у вигляді англомовних оригіналів та їх авторського перекладу на українську мову. У посібнику наводяться також численні коментарі, ілюстрації та пояснення, які мають сприяти кращому розумінню міжнародно визнаної термінології та запровадженню її у науковий обіг та навчальний процес. Зазначеним цілям має сприяти також наведена у посібнику інформація, яка міститься у розділах відповідних стандартів Міжнародної електротехнічної комісії (International Electrotechnical Commission - ІЕС), де наводяться терміни та визначення щодо характеристик, умов роботи, маркування тощо електричних аксесуарів. Посібник, орієнтований на студентів, які навчаються за напрямом підготовки "Електромеханіка", а також інших електротехнічних та суміжних спеціальностей вищих навчальних закладів, може в значній мірі бути корисним для викладачів та аспірантів, які зацікавлені у застосуванні сучасної міжнародної електротехнічної термінології, а також для інженерно-технічних працівників промислових підприємств та менеджерів електротехнічних компаній, які стикаються у своїй практичній діяльності із сучасним електротехнічним обладнанням, зокрема з електричною апаратурою, її пристроями та аксесуарами.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8052
ISBN: 966-866-917-0
Располагается в коллекциях:Кафедра "Електричні апарати"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Klimenko_Elektrychni ta mahnitni_2009.pdf67,7 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.