Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8337
Title: Шляхи розвитку особистості майбутнього спеціаліста
Other Titles: The ways of development future specialist`s personality
Authors: Рябченко, Лілія Олександрівна
Keywords: пізнавальна діяльність; творчість; ефективність; особистість; cognitive activity; creativity; effectivity; person; professional activity; personal approach
Issue Date: 2014
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Рябченко Л. О. Шляхи розвитку особистості майбутнього спеціаліста / Л. О. Рябченко // Теорія і практика управління соціальними системами: філософія, психологія, педагогіка, соціологія. – 2014. – № 1. – С. 114-120.
Abstract: Статтю присвячено проблемі формування особистості майбутнього спеціаліста. У сучасному світі людина знаходиться в ситуації постійного пошуку. Тому на всіх рівнях безперервної освіти повинні створюватися умови для розвитку інтелекту і творчих якостей особистості, підготовки її до взаємодії з динамічним світом професійної праці. Людина як особистість - це творець, перетворювач зовнішнього і внутрішнього світу. І ця її якість розкривається не тільки через категорії самооцінки та саморегуляції, а й через категорію творчої мотивації. Становлення особистості - це безперервне наповнення і збагачення її новим змістом.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8337
Appears in Collections:Кафедра "Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
TIPUSS_2014_1_Riabchenko_The_ways_of.pdf160,94 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.