Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8344
Title: Шляхи формування духовності у студентів
Other Titles: The ways of the forming of the spirituality in students
Authors: Генькіна, Марія Анатоліївна
Keywords: духовність; духовні цінності; студент; саморозвиток; тайм-менеджмент; spirituality; spiritual values; student; self-development; time-management
Issue Date: 2014
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Генькіна М. А. Шляхи формування духовності у студентів / М. А. Генькіна // Теорія і практика управління соціальними системами: філософія, психологія, педагогіка, соціологія. – 2014. – № 2. – С. 90-96.
Abstract: Проблемою сьогодні стає нестача духовних якостей та брак духовних цінностей у студентів. Серед проблем можна назвати і таке явище, як небажання студентів чути слово "духовність", розуміння якого неодмінно пов’язують із релігією. Але такі засоби, як бесіди, рольові ігри або дебати на семінарських заняттях, тренінги та методи вальдорфської педагогіки, дають хоча й невисокі, але цінні результати щодо підвищення самосвідомості та відповідальності студентів, їх активності, а в сукупності це веде до появи цінностей, розуміння добра, а значить, до духовності.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8344
Appears in Collections:Кафедра "Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
TIPUSS_2014_2_Henkіna_The_ways_of.pdf236,72 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.