Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8367
Название: Про мажоранти зростання аналітичних в проколеній площині функцій
Другие названия: On the growth majorant of analytic functions in a punctured plane
Авторы: Кшановський, І. П.
Івасик, Г. В.
Ключевые слова: аналітична функція; двозв’язна область; характеристика Неванлінни; функція зростання; analytic function; doubly connected domain; Nevanlinna characteristic; growth function
Дата публикации: 2014
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Кшановський І. П. Про мажоранти зростання аналітичних в проколеній площині функцій / І. П. Кшановський, Г. В. Івасик // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2014. – № 7 (1050). – С. 76-84.
Краткий осмотр (реферат): Знайдено найкращі в певному сенсі мажоранти зростання двопараметричної характеристики аналітичної в проколеній площині функції з заданим обмеженням на кількість її нулів.
We find the best in a certain sense growth majorant of two-parametric characteristic of analytic functions with given constraints on the number of its zeros in the punctured plane
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8367
Располагается в коллекциях:Вісник № 07

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
vestnik_HPI_2014_7_Kshanovskyy_Pro_mazhoranty.pdf375,7 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.