Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8367
Назва: Про мажоранти зростання аналітичних в проколеній площині функцій
Інші назви: On the growth majorant of analytic functions in a punctured plane
Автори: Кшановський, І. П.
Івасик, Г. В.
Ключові слова: аналітична функція; двозв’язна область; характеристика Неванлінни; функція зростання; analytic function; doubly connected domain; Nevanlinna characteristic; growth function
Дата публікації: 2014
Видавництво: НТУ "ХПІ"
Бібліографічний опис: Кшановський І. П. Про мажоранти зростання аналітичних в проколеній площині функцій / І. П. Кшановський, Г. В. Івасик // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2014. – № 7 (1050). – С. 76-84.
Короткий огляд (реферат): Знайдено найкращі в певному сенсі мажоранти зростання двопараметричної характеристики аналітичної в проколеній площині функції з заданим обмеженням на кількість її нулів.
We find the best in a certain sense growth majorant of two-parametric characteristic of analytic functions with given constraints on the number of its zeros in the punctured plane
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8367
Розташовується у зібраннях:Вісник № 07

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
vestnik_HPI_2014_7_Kshanovskyy_Pro_mazhoranty.pdf375,7 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.