Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8367
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorКшановський, І. П.uk
dc.contributor.authorІвасик, Г. В.uk
dc.date.accessioned2014-08-26T11:25:48Z-
dc.date.available2014-08-26T11:25:48Z-
dc.date.issued2014-
dc.identifier.citationКшановський І. П. Про мажоранти зростання аналітичних в проколеній площині функцій / І. П. Кшановський, Г. В. Івасик // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2014. – № 7 (1050). – С. 76-84.uk
dc.identifier.urihttp://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8367-
dc.description.abstractЗнайдено найкращі в певному сенсі мажоранти зростання двопараметричної характеристики аналітичної в проколеній площині функції з заданим обмеженням на кількість її нулів.uk
dc.description.abstractWe find the best in a certain sense growth majorant of two-parametric characteristic of analytic functions with given constraints on the number of its zeros in the punctured planeen
dc.language.isouk-
dc.publisherНТУ "ХПІ"uk
dc.subjectаналітична функціяuk
dc.subjectдвозв’язна областьuk
dc.subjectхарактеристика Неванлінниuk
dc.subjectфункція зростанняuk
dc.subjectanalytic functionen
dc.subjectdoubly connected domainen
dc.subjectNevanlinna characteristicen
dc.subjectgrowth functionen
dc.titleПро мажоранти зростання аналітичних в проколеній площині функційuk
dc.title.alternativeOn the growth majorant of analytic functions in a punctured planeen
dc.typeArticleen
Appears in Collections:Вісник № 07

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2014_7_Kshanovskyy_Pro_mazhoranty.pdf375,7 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show simple item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.