Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/9363
Title: Програма, методичні вказівки, контрольні завдання з курсу "Виробництво та монтаж котлів"
Authors: Єфімов, Олександр В'ячеславович
Тютюник, Лариса Іванівна
Каверцев, Валерій Леонідович
Keywords: парогенератори; схеми; техніка безпеки; каркаси; поверхня нагріву; тиск; повітряпідігрівники; пилогазоповітряпроводи; трубопровід; арматура; обмуровування; роботи теплоізоляційні; випробування обладнання; конструювання; блоки монтажні; механізми допоміжні
Issue Date: 2011
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Програма, методичні вказівки, контрольні завдання з курсу "Виробництво та монтаж котлів" : для студ. спец. 7.090505 усіх форм навч. / уклад. О. В. Єфімов, Л. І. Тютюник, В. Л. Каверцев. - Харків : НТУ "ХПІ", 2011. - 24 с.
Abstract: Курс "Виробництво та монтаж котлів" розподілений на дві частини, які читаються послідовно. Таким чином, у курсі послідовно охоплюється увесь комплекс робіт з проектування, монтажу та наладки парогенераторів. У цьому курсі викладаються головні операції монтажу конструкцій парогенераторів та підготовки головних приладів для використання у монтажних роботах. При цьому головний напрямок робиться на освоєння організації та проектування монтажних робіт, та розробку схем монтажу і виконанні необхідних розрахунків. Цей курс розрахований на підготовку фахівців у галузі проектування монтажних робіт.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/9363
Appears in Collections:Кафедра "Парогенераторобудування"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2011_Vyrobnytstvo.pdf561,3 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.