Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Професійна культури викладача вищої школи як основа прогресивної освіти
    (Scientific Publishing Center "Sci-conf.com.ua", 2020) Жушма, Тетяна Віталіївна
    Одним з важливих показників освітньої діяльності є професійна культура викладача, яка неподільно пов'язана з його педагогічною майстерністю і включає його творчий потенціал. Ми розглядаємо професійну культуру майбутнього викладача як системний феномен, що виражає рівень володіння професійною діяльністю.
  • Ескіз
    Документ
    Кейс-метод у формуванні лідерських якостей майбутніх педагогів вищої школи
    (2021) Романовський, Олександр Георгійович; Жушма, Тетяна Віталіївна
  • Ескіз
    Документ
    Зміст та структура педагогічної культури майбутніх викладачів закладів вищої освіти як важливий компонент професійної діяльності фахівця
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Жушма, Тетяна Віталіївна; Фетинюк, Валентина
    У роботі розглянуто педагогічну культуру майбутнього викладача, вивчено теоретичний зміст та її співвідношення із професійною культурою та діяльністю. Проведено аналіз думки з питань поетапної зміни змісту, структури та методологічної бази формування педагогічної культури. Наведено сучасне уявлення про складові досліджуваної дефініції здобувачів освітнього рівня магістр, а також представлено структуру педагогічної культури викладача та її значущі і найменш впливові на ефективність діяльності компоненти. Проведено анкетування щодо пріоритетності впливу елементів педагогічної культури на її рівень у цілому.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості самооцінки та мотивації на досягнення успіху у студентів-психологів
    (НТУ "ХПІ", 2017) Жушма, Тетяна Віталіївна; Квасник, Ольга Віталіївна
    У статті розглянуті особливості самооцінки, які впливають на успіх. Проведена діагностика студентів - психологів на виявлення рівня самооцінки та мотивації. Результати дослідження показали, що у більшості випробовуваних середній рівень самооцінки, переважає мотивація на досягнення успіху.