Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Анализ формообразования зубьев методами огибания изломами на производящих поверхностях и линиях
    (НТУ "ХПИ", 2009) Бабичев, Д. Т.; Бабичев, Д. А.; Панков, Д. Н.
    Відзначається, що на профілях і на поверхнях тіл зустрічається три види зламів. Їм відповідає три геометричних образи: клин, віяло і пучок нормалей, які в геометрії та у класичній теорії зачеплення до авторів не використовувалися. Показана корисність цих образів при аналізі процесів формоутворення. Для всіх видів зламів наведені алгоритми для знаходження формоутворюючих точок і контактних нормалей в них.
  • Ескіз
    Документ
    Универсальное плоское зацепление и типовые плоские профили
    (НТУ "ХПИ", 2009) Бабичев, Д. А.; Бабичев, Д. Т.; Серебренников, А. А.; Панфилова, Е. Б.
    Описане плоске універсальне зачеплення, у системі координат і рухів якого можна вписати вищу пару й утворюючі їхні ланки з будь-якого плоского механізму: зубчастого, кулачкового, із планетарним рухом, зубчасто-кулачкового й інших. Запропонована система типових плоских профілів: від геометричних примітивів, до профілів зубчастих вінців зі зламами. Дані математичні моделі.