Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Вивчення водостійкості модельних стекол в системі R₂O–RO–RO₂–R₂O₃–P₂O₅–SiO₂
    (НТУ "ХПІ", 2009) Саввова, Оксана Вікторівна; Брагіна, Людмила Лазарівна; Шалигіна, Оксана Володимирівна; Бабіч, Олена Вікторівна
    В статті досліджено вплив хімічного складу та структури модельних стекол в системі R₂O–RO–RO₂–R₂O₃–P₂O₅–SiO₂ на їх водостійкість. Визначено, що найвищою водостійкістю характеризуються опалесцентні та склокристалічні модельні стекла, при втраті маси зразку від 0,08-0,1 %, найнижчою – гомогенні стекла, при втраті маси зразку 0,2 %.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження хімічної стійкості силікофосфатних склоемалевих покриттів архітектурно-будівельного призначення
    (НТУ "ХПІ", 2009) Саввова, Оксана Вікторівна; Брагіна, Людмила Лазарівна; Шалигіна, Оксана Володимирівна; Пантус, Д. Є.; Бабіч, Олена Вікторівна
    В статті досліджено хімічну стійкість силікофосфатних склоемалевих покриттів в системі R₂O–RO–RO₂–R₂O₃–P₂O₅–SiO₂. Встановлено, що необхідною для склопокриттів архітектурно-будівельного призначення водостійкістю при втраті маси зразку 8 г/м², та кислотостійкістю класу А характеризується покриття з вмістом 8 мол. % TiO₂ та 8 мол. % СаО.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу фосфатів кальцію на ТКЛР біосумісних стекол системи Na₂O–CaO–RO₂–R₂O₃–P₂O₅–SiO₂
    (НТУ "ХПІ", 2011) Саввова, Оксана Вікторівна; Бабіч, Олена Вікторівна
    В статті досліджено вплив кристалізаційної здатності стекол системи Na₂O–CaO–RO₂–R₂O₃–P₂O₅–SiO₂ на їх ТКЛР. Визначено, що для забезпечення високих експлуатаційних характеристик ситалів для кісткового ендопротезування на основі дослідних стекол необхідною умовою є забезпечення їх ТКЛР в межах 86 – 98·10⁻⁷ град⁻¹, зокрема, за рахунок кристалізації гідроксіапатиту.