Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Оптимізація мереж IP/MPLS за продуктивністю на основі імітаційного моделювання
    (НТУ "ХПІ", 2009) Поштаренко, Віктор Михайлович; Виноградова, О. Ю.; Богомаз, Д. С.
    Розроблено імітаційну модель магістральної мережі ІР/MPLS телекомунікаційної компанії МТС із використанням оптимізації в середовищі Network Simulator та проведене порівняння характеристик продуктивності мережі з традиційним розподілом навантаження в ІР/MPLS мережах.
  • Ескіз
    Документ
    Схема маршрутизації QoS в мережах на основі самоорганізації
    (НТУ "ХПІ", 2012) Поштаренко, Віктор Михайлович; Богомаз, Д. С.; Керемжанов, К. Д.; Іванов, М. О.
    Проаналізовано схему одноадресної маршрутизації QoS у мережі на основі самоорганізації. Поведінка самоорганізації представлена с точки зору біо-подібних мереж та схеми одноадресної маршрутизації QoS, заснованої на алгоритмі AntNet
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка ефективності використання спектру при впровадженні технології ІЕЕЕ 802.22
    (НТУ "ХПІ", 2012) Поштаренко, Віктор Михайлович; Богомаз, Д. С.; Іванов, М. А.; Керемжанов, К. Д.
    Розглянуто загальну методику оцінки використання спектру системами радіозв’язку. На її основі запропоновано методику розрахунку технічної ефективності впровадження технології безпровідних регіональних мереж IEEE 802.22 з урахуванням первинної мережі телебачення. Проведено оцінку ефективності використання спектру цією технологією для заданого регіону та доведено доцільність побудови подібних мереж