Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Закономерности электроосаждения сплава палладий-никель из полилигандного электролита
    (НТУ "ХПИ", 2006) Ненастина, Татьяна Александровна; Ведь, Марина Витальевна; Сахненко, Николай Дмитриевич
    Визначено закономірності осадження паладію та нікелю у сплав з пірофосфатно - аміачного електроліту в гальваностатичному режимі. Встановлено чинники, що впливають на склад та властивості отриманих покриттів. Показано, що вміст нікелю в сплаві зростає при підвищенні катодної густині струму, а вихід за струмом практично не змінюється. Підвищення температури зменшує вміст нікелю в складі сплава та вихід за струмом сплаву Pd-Ni. Встановлено вплив співвідношення концентрацій основних компонентів електроліту на вихід за струмом та вміст нікелю в сплаві.
  • Ескіз
    Документ
    Кинетика электрохимического восстановления серебра и кобальта из цитратных электролитов
    (НТУ "ХПИ", 2010) Глушкова, Марина Александровна; Ведь, Марина Витальевна
    В статье исследованы кинетические закономерности восстановления ионов серебра и кобальта из цитратного электролита. Определено, что скорость процесса лимитируется стадией переноса заряда, химической реакцией и усложнена адсорбционными явлениями. Установлено, что соосаждение серебра и кобальта в сплав можно проводить из нетоксичного электролита при контроле соотношения концентраций сплавообразующих компонентов и лиганда.