Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Концепція створення багатофункціональних комп'ютеризованих навчально-лабораторних комплексів для підготовки студентів технічних спеціальностей
    (НТУ "ХПІ", 2017) Волянський, Сергій Михайлович
    Доведено, що створення лабораторної бази на основі новітніх інноваційних ресурсозберігаючих технологій, використання в процесі навчання наочних засобів є одним з пріоритетних напрямків розвитку сучасної вищої освіти, дозволяє активізувати пізнавальну діяльність студентів, підвищити засвоєння матеріалу, стимулювати їх на наукові пошуки, здобутки, дати змогу отримати необхідний практичний досвід і тим самим забезпечити усебічну якісну підготовку фахівців технічного профілю. Запропонована концепція створення багатофункціональних комп'ютеризованих навчально-лабораторних комплексів, в основі яких лежить використання інноваційних і ресурсозберігаючих технологій. Такі комплекси дають змогу надавати повний комплекс освітніх послуг за обраною навчальною дисципліною як очно, так і дистанційно. Показані можливості роботи діючого зразка багатофункціонального комплексу. Рішення цієї складної задачі дозволило підвищити можливості для покращення якості та ефективності навчального процесу.
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення автоматичного керування рушійно-кермовим комплексом підводного апарата
    (НТУ "ХПІ", 2015) Блінцов, Володимир Степанович; Волянський, Сергій Михайлович
    Удосконалено математичну модель РКК ПА шляхом обліку втрат гальмівного гідродинамічного моменту. Розроблено узагальнену структурну схему САК РКК на базі БАД при горизонтальному прямолінійному русі ПА, на основі якої синтезовано закони керування по стабілізації кутової швидкості обертання, упора ГГ ПА та швидкості переміщення ПА при його горизонтальному прямолінійному русі. Синтезовано структури адаптивного ПІД-регулятора й нечіткого регулятора РКК ПА на базі БАД, які ґрунтуються на отриманих законах керування. Розроблено, створено випробувано, впроваджено у виробництво й в навчальний процес спеціалізований моделюючий комплекс для дослідження ефективності САК електроприводами будь-якого роду струму, до складу якого входить метрологічно атестований навчально-дослідницький лабораторний засіб «Стенд випробувальний СВ-1». Розроблено та експериментально досліджено на СМК САК РКК на базі БАД при горизонтальному прямолінійному русі ПА з синтезованими регуляторами.