Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Про вибір технологічних методів забезпечення ресурсу підшипників кочення
    (НТУ "ХПІ", 2008) Гапонов, Володимир Степанович; Гайдамака, Анатолій Володимирович
    The article presents selection of technological methods security of resource bearings.
  • Ескіз
    Документ
    Планування експерименту з дослідження впливу геомодифікаторів тертя в пластичному мастилі роликових підшипників
    (НТУ "ХПІ", 2010) Гайдамака, Анатолій Володимирович; Музикін, Юрій Дмитрович; Немчік, В. В.
    В даній статті вибрано напрямок підвищення зносостійкості спряження "торець ролика – борт кільця" роликокових підшипників. Вибрано метод фізичного моделювання із застосуванням математичного планування трьохфакторного експерименту для схеми вибору антифрикційної добавки до пластичного мастила ЛЗ-ЦНИИ. Розроблено пристрій та методика дослідження спряження "торець ролика – борт кільця". Вибрано критерій оптимізації – коефіцієнт тертя і дослідні фактори – сила взаємодії торця ролика та борта сегменту кільця підшипника, частота обертання ролика, кількість антифрикційної добавки у пластичному мастилі ЛЗ-ЦНИИ. Вперше отримана регресійна формула інтенсивності зносу торця ролика циліндричного підшипника.